SSSSS
TTTTT
LLLLL

Piletiinfo

Sõltumatu Tantsu Lava piletid hinnaga 19/14 € on müügil meie kodulehe kaudu ja 30′ enne etendust koha peal.

Sooduspilet 14 € kehtib etenduskunsti valdkonna professionaalidele, õpilastele, üliõpilastele, ISIC/ITIC/IYTC, ESNcard omanikele ja Eesti Teatriliidu liikmetele kaardi esitamisel.
Eelmüügist on saadaval grupipiletid 5×12: vähemalt viie pileti koos ostmisel on ühe pileti hind 12 €. Grupipileteid 5×12 on saadaval kuni tund enne etendust.

Erialatudengitele (BFM koreograafia, TÜ/VKA etenduskunstid, lavakas ja CPPM ning TÜ teatriteadus, EKA stsenograafia) kehtib 12 € piletihind, mida saab realiseerida eelregistreerimisel või osta kohapeal enne etendust ja vaid juhul, kui on vabu kohti etendusele. Registreermiseks kirjutage info@stl.ee

Piletid leiab S I I T .

NB! kohapeal saab arveldada vaid sularahas!

Kinkepilet – nüüd on võimalus kinkida sõpradele või endale ja lähedasele STLi külastus. Kahese kinkepileti hind on 38 €. Kingituse leiab s i i t. 

Sõltumatu Tantsu Lava on liitunud Heategevusfondiga Aitan Lapsi, mis aitab vähekindlustatud lapsi teatrisse. Olulist rolli selles, et lapsed teatrisse saaks, mängivad nende õpetajad ja juhendajad, kes märkavad nii võimalust kui vajadust.
Täpsemad praktilised suunised, kuidas vähekindlustatud lapsed teatrisse saavad leiab Eesti Etendusasutuste Liidu kodulehelt aadressilt: http://eeteal.ee/?s=38.
Tellimuse esitamiseks täitke tellimusleht http://eeteal.ee/?s=40 ja saatke see digitaalselt allkirjastatuna meilile info@stl.ee. Seejärel saame anda teada, kas kohti jagub ja kuidas saadakse kätte piletid.

NB: 

Järgime Eesti Vabariigi Valitsuse kehtestatud korda avalike teatrietenduste korraldamisel.

Et elu oleks lahti sõltub meist endist!
Palun tule tervena!
Palun puhasta käsi!
Palun kanna maski!
Palun hoia diatantsi!