SSSSS
TTTTT
LLLLL

Anne Kathrine Fallmyr

Anne Kathrine Fallmyr on Norrast pärit koreograaf. Ta on õppinud Liverpooli Etenduskunstide Instituudis tantsu erialal (2003-06) ja hetkel lõpetab magistrikraadi õpinguid koreograafias Oslo Rahvuslikus Kunstiakadeemias (2013-15). Anne Kathrine paikneb praegu Oslos, kus ta alates märtsist 2016 hakkab jagama kontorit teiste kunstnikega Sentraleni kultuuri majas. Lisaks kunstiprojektidele töötab Anne Kathrine ka ajakirjaniku/reporterina Norra Ringhäälingus.

Alates 2004 aastast on Anne Kathrine olnud huvitatud kohaspetsiifilistest etenduskunstist. Ta pani aluse kollektiivgrupile Flukt, mille raames on ta teinud koostööd teiste kunstnikega erinevates kohapõhistes ja lavaproduktsioonides.

Hetkel arendab ta edasi ideid ja teemasid, mis kerkisid tema magistritööst, mis uuris koha võimalikkusest alguspunkti ja raamina loomingulises protsessis. Lisaks inspireerivatele paikadele on Fallmyr projekti tulevikuversioonides huvitatud koostööst kohalike laulukooridega. Kunstilises plaanis paelub teda potentsiaal segada liikumist ja heli, professionaale ja amatööre, kohti ja teatrit.

Residentuur toimub koostöös norra tantsijate Maja Roelsi ja Ida Gudbrandseniga.