SSSSS
TTTTT
LLLLL

Liikumispausid

ZUGA Ühendatud Tantsijad

Liikumispausid sobivad igas vanuses huvilisele.
Pikkus: 5-10 minutit

Liikumispausid on kõigile tasuta kasutamiseks. Hetkel on pakkuda viis erinevat liikumispausi.
Uute liikumispauside tekkeks saab annetada endale sobiva summa annetuskeskkonda ja 350eur täitumisel saame välja töötada uued versioonid. Võimaluse toetada uusi liikumispause leiad Fientast. 

Kui jäädvustad liikumispausidel sirutamist, siis võid julgelt tag’ida meid sotsiaalmeedias @soltumatutantsulava ja kasutada #liikumispaus

Zuga liikumispausid on 5-10 minuti pikkused helijuhendid, mis mõeldud istuva töö- või koolipäeva vahepaladeks. Liikumispausid pakuvad liikumispiirangute tingimustes võimalust püsti tõusmiseks ja enda sirutamiseks nii neile, kes kodudes arvuti taga istumas, kui õpilastele koolitundide vahele. Samuti sobivad need imehästi kasutamiseks kas füüsikaloengu viimasteks minutiteks või ka päev läbi kestvate veebikonverentside turgutavaks vahepalaks.

Liikumispausid sobivad nii meestele kui naistele, nii lastele kui noortele, nii tipp- ja harrastussportlastele, ehk kõigile, kes soovivad end liigutada ning seeläbi tervena hoida.

Nende ülesehituses on rakendatud inimese funktsionaalset loomuomast liikumist pakkudes tavapäraste kükkide ja hüpete asemel loomingulisemat lähenemist liikumiseks ja ärgitades keha kõiki meeli andes niiviisi energiat järgnevateks töötundideks.

Zuga liikumispaus number 1

Zuga liikumispaus number 2

Zuga liikumispaus number 3

Zuga liikumispaus number 4

Zuga liikumispaus number 5

 

Kajastused:

HOMMIKUINTERVJUU: Tiina Mölder, ZUGA liikumispausid, Ring FM, 21. aprill 2021

Ärataja: Kärt Tõnisson – Koos ZUGA Ühendatud Tantsijatega loodi Liikumispausid, mis on kõigile tasuta kasutamiseks, KUKU raadio, 16. aprill 2021

ZUGA Ühendatud Tantsijad on tantsijaid ja koreograafe koondav ühendus, mis on koos tegutsenud 1999. aastast. Nad on ainus järjepidevalt ja regulaarselt lastele tantsulavastusi loov kooslus Eestis. Zuga jaoks on lapsed ja suured võrdväärsed partnerid, kes jagavad sama maailma ja sama elamise ruumi. Nende lavastused “Käik”, “meeleKolu” ja “2+2=22” on pälvinud tähelepanu ja mitmeid teatri- ja tantsuauhindu (Salme Reegi auhind, Draamakese auhind, Eesti teatri aastaauhind, Sõltumatu etenduskunsti auhind, jne) ning nad on esinenud oma lavastustega nii Eestis kui väljaspool (Soomes, USA-s, Saksamaal, Leedus, Lätis, Hollandis, Palestiinas, Rootsis, Venemaal, Rumeenias, Horvaatias, Poolas, Inglismaal, Hiinas).