SSSSS
TTTTT
LLLLL

Rock’n Roll ja lehesadu

“Rock’n Roll ja lehesadu” on lugu armastusest ja inspiratsioonist, mänguline ja interaktiivne rännak, mis avab ukse unistuste ja vabaduse maailma.

See on multimeediaetendus, kus külalised on nii vaatajad kui osalejad: külalised on oodatud osalema ja avastama, et lehtedes tantsimine annab lisaks vabadustundele ka küllaga energiat ja vastupandamatu soovi liikuda ja hullata.

Kui mu õde näeb hiirt, võib ta hüpata nii, nagu ei kunagi varem! Kui mu vend tahab mind kaitsta, on ta äkitselt tugevam kui Tarzan. Kui mina näen merd, hakkan ma jooksma ja ma jooksen ja jooksen, ja kui ma näen sind, tõusen ma lendu ja ma lendan ja lendan! Olen vaba.


Kaja Lindal õppis Tallinna koreograafiakoolis, töötas Vanemuise teatri balletitrupis ja lõpetas Tallinna Ülikooli Koreograafia osakonna. Hetkel on ta tegev  õppejõu ning vabakutselise koreograaf-lavastajana. Kaja on teinud koostööd paljude koreograafidega nii Eestist  kui välismaalt. 2011. aastal võttis ta osa Fresh Tracks Europe koreograafide ja visuaalkunstnike kokkusaamisest Belgias, kus ta kohtus Hendrik Leboniga. Koos loodi idee ja kontseptsioon etendusele „Rock´n roll ja lehesadu“. Viimastel aastatel on Kaja huvitanud publiku ja kunstniku vaheline mänguruum. Ta kasutab etendustes kohasptsiifilisust,visuaali ja vahetut suhtlust vaatajaga läbi erinevate meelte.

Hendrik Lebon lõpetas 2005. aastal tantsuakadeemia Fontys Highschool Tilburgis ja võitis Jaques De Leeuw’i noore  talendi auhinna. Sellest ajast alates on ta tantsinud erinevate tantsukompaniide kosseisus üle Euroopa: Dancepro Norra, Royal Ballet of Flanders, Les Ballet C de La B, Kopergietery Gent, Meekers Rotterdam, … Ta töötab näitleja ja lauljana nii ooperi- kui teatrilavastustes, samuti televisioonis. Hendrik on tegev ka koreograafi-lavastajana ning tegeleb soololavastustega.