SSSSS
TTTTT
LLLLL

Kahevahel

“Kahevahel” arutleb inimlikkuse eetilise ja filosoofiliste piiride, täpsemalt abordi ja eutanaasia, üle tantsuteatri vormis.

Lavastuse liikumis- ja teatrikeel on inspireeritud inimkonna ajaloost kui ka hetkelistest poliitilistest tuultest. Tükk tahab tahtmatult rikkuda samaväärselt kõikide maailmakogemist. “Kahevahel” eesmärk on küsida: mis on inimene? Millal on inimene? Miks on inimene? Ja kes otsustab?

Abort ja eutanaasia on kaks keerulist ja olulist teemat. Üks neist on tavaline protseduur Põhja-Euroopas ning üks on tabu, kuigi neis on sarnaseid jooni. Kuna teema on tõsine, usume me tugevalt komöödiasse ja kogukonda. Me ei anna ilmseid vastuseid, kuid tõstame tuju ja teeme nalja ning ei nõustu teema ühegi küljega. 

Me soovime teid kutsuda kohvile ning vaadata etendust abordist, eutanaasiast ning kõigest, mis jääb nende kahe vahele. Etenduse teine osa on modereeritud vestlus, mis toimub eesti ja inglise keeles. 

Humanity-ish on kunstirühmitus, lavakunstnik Maijariitta Karhulahti, tantsukunstnik Hanna Kahrola, lavastaja ja koreograaf Fuji Hoffmann ja produtsent Meiju Mertanen. Humanity-ish tõstatab keerulisi teemasid helgel viisil.