SSSSS
TTTTT
LLLLL

together forever

Kas igavesti armastada on võimalik? Igavesti pühenduda, igavesti anduda, igavesti võtta? Kas sa oleksid minuga together forever?

Lavameeskond koosneb üheksakümnedatel sündinud inimestest, kelle lapsepõlv jäi hoopis teistsugusesse aega, mis koosnes teleekraanidel kohatavatest iga filmi lõpus surevatest Meg Ryanitest, igavesti armastavatest Nicholas Cage’idest ning kus oli selge, et vaesest saab alati rikas ja ta leiab 232. episoodis oma hingesugulase, kellega ta elu lõpuni koos on. Nende inimeste täiskasvanuelu erineb sellest aga olulisel määral ning seega tahamegi küsida, et kuidas siis jääb selle igavese armastusega ajal, kus suhtest on saanud Tinderi hetked ning kus armastajate vahel on tihti rohkem kilomeetreid kui suudlusi.

Barbara Lehtna uuslavastus läheneb läbi füüsilise teatrikeele popkultuuri vermitud käibefraasile “together forever” ja uurib kuivõrd on tõtt selles lapsepõlves kohatud mõistes, millest teismeeas sai hingemattev unistus ning mis täiskasvanuikka jõudes hoopis hapramana tundub.